Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 177 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Zdjęcia w galeriach.


jak używać prawa przyciągania?

niedziela, 05 kwietnia 2009 9:51
  1. Decyzja - Zdecyduj konkretnie co chcesz mieć, po co chcesz to mieć, co to Ci da i jak szybko chcesz to mieć (musi to być realne dla Ciebie). Bądź gotowy na danie coś w zamian (duchowo, materialnie, intelektualnie). Zobacz że ja, pisząc ten artykuł daję Ci coś i otrzymam też coś w zamian (np. wizyty na mojej stronie internetowej). Nie ma na świecie czegoś takiego jak „coś za nic" - nie ma życia bez śmierci, nie ma pieniędzy bez pracy
  ( jakiejkolwiek )- spróbuj wymyślić jakiś logiczny przykład przeczący tej zasadzie a zobaczysz że Ci się nie uda.
  2. Pożądaj - Musisz ogromnie pożądać swój cel - -prawdziwe pożądanie jest tylko wtedy, gdy jesteś w stanie spalić wszystkie mosty za sobą, zaryzykować wszystko żeby zdobyć swój cel i marzenie - nie ma drogi powrotnej i wyjść awaryjnych - psychologicznie zmusza Cię to do zdobycia celu (jest taka historia o królu który wyruszył statkami na wojnę ze swoją armią. Kiedy przybyli do brzegów kraju przeciwnika, wysiedli i król rozkazał spalić swoje statki. Powiedział „Teraz kiedy nie mamy już jak uciekać, wygramy, albo zginiemy wszyscy" - wygrali.)
  3. „Proś" Wszechświat - Manifestuj - Tu nie chodzi o to żebyś mówił „Proszę Cię wszechświecie daj mi to i to „ (wiele osób szerzy taką bzdurną wersję tej teorii). Musisz zrozumieć że tutaj najważniejszy jesteś Ty - „proszenie" wszechświata żeby Ci coś dał odbywa się przez Twoją wewnętrzną manifestację, działania mające na celu osiągnięcie tego oraz przez wiarę w to że będziesz to miał - przez Twoje myśli. „Proszenie wszechświata" jest ograniczaniem się - gdy prosisz to możesz coś dostać a możesz nie dostać. Ty nie prosisz wszechświata - Ty po prostu bierzesz.
  4. Wierz - Musisz wierzyć w to że to czego pragniesz naprawdę się spełni, że naprawdę będziesz to miał. Wiara jest efektem ciągłego powtarzania „próśb", manifestacji że to Ci się uda, afirmacji. Wierz w osiągnięcie celu całym sercem, duchem, umysłem, wszystkimi emocjami. Wierz świadomie a uwierzysz podświadomie. Zauważyłeś już że ile razy coś tak naprawdę w życiu chciałeś... ile raz tak naprawdę wierzyłeś że coś się uda.. to dzisiaj już to masz ?
  5. Pracuj na efekt - W tym punkcie zawiera się „prośba - manifestacja" i „wiara". Pracowanie na efekt oznacza wykonywanie czynności które spowodują że „wszechświat" wychwyci Twoje żądania. Oto rzeczy które powinieneś robić jeżeli rzeczywiście chcesz manifestować to czego pragniesz.Każdego dnia, kilka minut dziennie wyobrażaj sobie siebie już posiadającego to czego pragniesz. Wyobrażaj sobie wszystko z najdrobniejszymi szczegółami, angażuj wszystkie uczucia. Zobacz siebie jak bardzo jesteś szczęśliwy, że osiągnąłeś swój cel.

   

  Takie działanie powoduje to, że Twoja podświadomość, Twój umysł i Twoje myśli czujecie się tak, JAKBYŚ JUŻ MIAŁ to czego pragniesz... a skoro czujesz się jakbyś to miał a tego nie masz, to Twoja podświadomość zacznie robić wszystko, żeby dać Ci to z czym czujesz się tak świetnie - zacznie manifestować we wszechświecie że masz mieć to o czym myślisz.

  6. Oczekuj - Oczekuj efektów z radością, z wiarą i optymizmem. Nie ważne co się dzieje w Twoim życiu - musisz ciągle wierzyć w swoje marzenia - im więcej złych i cięższych rzeczy dzieje się w Twoim życiu, tym bardziej umacnia się Twoja wiara w to, że chcesz osiągnąć swoje pragnienia. Co by się stało gdyby dzisiaj amputowali Ci nogi?

  7. Wykorzystuj okazje -
  Wiele osób stara się ogłupić innych mówiąc że możesz mieć coś za nic - NIE MOŻESZ. Prawo przyciągania nie jest jakąś magią która nagle wyczaruje Ci samochód na podwórku albo spowoduje że wygrasz loterie - Prawo Przyciągania pozwoli Ci przyciągnąć do Ciebie sytuacje, ludzi, wydarzenia które pomogą, albo umożliwią Ci spełnić to co manifestujesz. Prawo przyciągania da Ci okazje, które musisz wykorzystać.

Podziel się
oceń
2
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

;)

niedziela, 05 kwietnia 2009 9:49

Wszechświat jest tym w co wierzysz - jeżeli wierzysz w Boga, niech wszechświat będzie Twoim Bogiem, jeżeli wierzysz w siebie to niech wszechświat będzie Tobą - nie ma znaczenia czym jest wszechświat - ważne żebyś wierzył, że on może dać Ci cokolwiek chcesz.. Ja wierzę że to ja jestem powodem i przyczyną dla wszystkiego co się dzieje w moim życiu i w takim kontekście używam prawa przyciągania (ja powoduję moją myślą, a wszechświat daje mi to o czym myślę).

Jeżeli wierzysz w Jezusa, to niech on będzie Twoim wszechświatem który daje Ci co chcesz. Musisz zrozumieć że Bóg sam w sobie nie czyni go prawdziwym - prawdziwym czyni go to, że w niego wierzysz (przecież każdy wierzy w innego Boga i dla każdego z tych osób „ich" Bóg jest tak samo prawdziwy).

Krótko mówiąc - nie ma znaczenia czym dla Ciebie jest wszechświat - ważne żebyś wierzył że daje Ci to o czym myślisz - dla mnie wszechświat jest czymś nieograniczonym, dla Ciebie może być to Bóg, dla kogoś innego energia. [adnotacja osobista: W moim odczuciu i teorii wszechświat jest czymś więcej niż jakiekolwiek rzecz i teoria w jaką wierzymy (np. większy od wiary w jakiegokolwiek Boga) ponieważ każdy odłam wiary i każda teoria może być „ tą prawdziwą" a może być tylko bujdą - wszechświat jest tym co jest „tak naprawdę" - jest pojęciem zawierającym wszystkie pojęcia - znane i nieznane - wszechświat na pewno jest]


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

;)

niedziela, 05 kwietnia 2009 9:47

Jesteś częścią wszechświata, jesteś energią, a Twoje myśli tak jak i myśli innych ludzi krążą po wszechświecie. Wszystko o czym myślisz stale, wszystko co powtarzasz sobie codziennie, co godzinę, co minutę, wszystko w co wierzysz - staje się Twoją podświadomą wartością, a Twoja podświadomość automatycznie manifestuje do „wszechświata" że tego pragniesz - przyciągasz od wszechświata to o czym myślisz.

Podświadomość nie zna pojęcia dobra i zła - podświadomość uznaje że wszystko o czym myślisz jest tym co chcesz mieć - gdybyś nie chciał to byś o tym nie myślał - dlatego robi wszystko co w jej mocy, żeby dać Ci to o czym myślisz.

Przedstawiając teorię prawa przyciągania jeszcze krócej - „Wszechświat" jest sklepem, a Twoje myśli kupują dla Ciebie co chcesz -Jeżeli myślisz pozytywnie o pieniądzach, miłości, swoich marzeniach - dostaniesz. Jeżeli ciągle myślisz o problemach finansowych, o Twoim nieudanym życiu uczuciowym, o Twoim pechu życiowym - dostaniesz tego jeszcze więcej.

Dla wszechświata i Twojej podświadomości nie ma różnicy - każdy cel i każde pragnienie jest tylko czymś co trzeba Ci dać.


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

prawo...

niedziela, 05 kwietnia 2009 9:44
Prawo Przyciągania opiera się głównie na dwóch prostych zasadach:
  1. 1. Jesteś swoimi myślami i wszystko co się dzieje w Twoim życiu jest efektem Twoich myśli. Twoje myśli PRZYCIĄGAJĄ wszystkie zdarzenia jakie Cię spotykają.
   2. Podobne przyciąga podobne - jeżeli myślisz o pozytywnych rzeczach to „PRZYCIĄGASZ" do siebie pozytywne wydarzenia, sytuacje i ludzi, natomiast jeżeli myślisz negatywnie to przyciągasz negatywne wydarzenia, sytuacje i ludzi.

Zobacz ile prawdy jest w tych zasadach - na pewno zdarzyło Ci się osiągnąć jakiś sukces który wprawił Cię w świetny nastrój, którym cieszyłeś się i który powodował że tryskałeś pozytywną energią i chęcią do życia. Na pewno zdarzyło Ci się też, że coś Ci nie wyszło, albo że przeżyłeś jakieś wydarzenie w życiu które spowodowało że czułeś się źle, myślałeś że wszystko jest bezsensu i zatapiałeś się w smutnych i negatywnych myślach i nastrojach.

Czy zauważyłeś, że kiedy coś Ci się udało i byłeś w świetnym nastroju, kiedy myślałeś pozytywnie, to udawało Ci się jeszcze więcej rzeczy? Odnosiłeś sukces za sukcesem, wszystko wiodło się coraz lepiej i lepiej; miałeś dużo „szczęścia"?

A zauważyłeś, że kiedy coś Ci nie wychodziło, kiedy zdarzała się jakaś tragedia i czułeś się źle to wszystkie następne rzeczy szły jeszcze gorzej ? Ponosiłeś porażkę za porażką, spotykałeś złych ludzi...miałeś „pecha"?

Czy znasz ludzi którzy wiecznie narzekają na kraj, na pieniądze, na życie ? Którzy są pesymistami i wiecznie mówią że coś się nie uda - ? Zobacz... każdy z nich wiedzie smutne, monotonne, pełne braku pieniędzy i szczęścia życie...

Czy znasz ludzi którzy są optymistami? Ludzi którzy zawsze wierzą że coś się uda, którzy nawet pomimo porażek mówią że nic się nie stało - że następnym razem się powiedzie? W końcu ludzie którzy wierzą w siebie...którzy myślą, mówią i upierają się przy swoich marzeniach, pomimo tego że reszta mówi że są niespełnialne i głupie? Tacy ludzie są bogaci, tacy ludzie wiodą ekscytujące, pełne spełnionych marzeń i szczęścia życie.


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


sobota, 20 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  80 774  

Kalendarz

« kwiecień »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Galerie

O mnie

O moim bloogu

"Sukces jest zapisany w marzeniu"

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 80774

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Favore.pl