Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 177 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Zdjęcia w galeriach.


PP

piątek, 28 listopada 2014 19:43

Prawo Przyciągania

Czy Ty też chciałbyś wiedzieć:

Jak dołączyć do tego 10% populacji świata, który zarabia 90% wszystkich pieniędzy?

Co takiego jest w “The Secret” i Prawie Przyciągania, że zyskują one coraz więcej zwolenników?

Skąd się biorą w Twoim życiu te “dziwne przypadki”, które przynoszą niewiarygodne szczęście lub fatalnego pecha?

Odpowiedź na te pytania znajduje się w powszechnym fenomenie, którego jesteś źródłem. Oto i on:
Skoncentrowana uwaga jest największą siłą stworzenia.

Wiedzą o tym mistycy. Wiedzą o tym naukowcy. Ostatnio zostało to spopularyzowane jako „prawo przyciągania”. Czas żebyś i Ty się dowiedział o co chodzi.
Co Ci powiedzą naukowcy o Prawie Przyciągania:

Tak naprawdę Prawo Przyciągania to niezbyt trafna nazwa zjawiska, które się dzieje. Ja bym to nazwał Prawem Zmieniania Rzeczywistości Skoncentrowaną Myślą. Nic do siebie nie „przyciągasz”, raczej wpływasz na swoją rzeczywistość za pomocą świadomości.

Cały świat składa się z wibracji cząstek subatomowych. Wibracja tych cząstek definiuje wszystko, co wokół siebie widzisz – komputer, Twoje ciało, powietrze, którym oddychasz.

Z eksperymentów naukowych wynika, że te cząstki REAGUJĄ na Twoją skoncentrowaną uwagę. Gdy Cię nie ma to zachowują się w jeden sposób, a gdy spojrzysz to już się zachowują inaczej. Sama obecność osoby dokonującej pomiaru ZMIENIA eksperyment.

Jeśli zbadasz światło koncentrując się na jego falowej naturze to wyjdzie Ci, że światło jest falą. A jeśli wykonasz eksperyment koncentrujący się na materialności światła, to wyniki pokażą, że światło jest cząstką materialną. Więc czym są cząsteczki światła? To zależy od Ciebie To zależy jak na nie patrzysz. Co o nich myślisz.

Jeśli cała Twoja rzeczywistość składa się z takich cząsteczek, to cały czas ZMIENIASZ JE KONCENTRUJĄC SWOJĄ UWAGĘ na jednej z możliwości tego, jakie one są. A uwierz mi, możliwości są nieograniczone.

Jeśli potrafisz sobie coś wyobrazić, to samo w sobie jest dowodem, że to co sobie wyobraziłeś jest możliwe.
Wyjaśnienie “duchowe” Prawa Przyciągania

Duchowe wyjaśnienie prawa przyciągania Jesteś niematerialną istotą, która tworzy dla siebie materialne doświadczenie. Robisz to otaczając się światem materialnym, czyli energetyczną wibracją o określonej częstotliwości.

Istnieje nieskończona ilość „równoległych” światów materialnych, które nieznacznie różnią się wibracją. Ty jesteś anteną, która nastraja się aby odbierać określone pasmo wibracji, z których budujesz fizyczną rzeczywistość.

Określone, wąskie pasma wibracji potrafisz widzieć, słyszeć i czuć. Z tych pasm wibracji składa się fizyczna rzeczywistość.

Zmieniając swoje myśli, emocje i przekonania, tak naprawdę nastrajasz swoją antenę, żeby odbierała nieco inne częstotliwości. W rezultacie zaczynasz postrzegać „równoległy” świat, który jest do złudzenia podobny do poprzedniego. Z drobną różnicą – zawiera on to, co jest odbiciem Twoich nowych myśli, emocji i przekonań.

Jeśli przez całe życie wierzyłeś, że facet to świnia i nagle zdecydujesz, że faceci są super, to dosłownie przeprogramujesz swoją antenę odbierającą rzeczywistość. Zaczniesz spotykać coraz więcej fajnych facetów.

Jeśli zmienisz coś na energetycznym poziomie wibracji, to fizyczna rzeczywistość musi odwzorować tą zmianę. Nie ma innego wyjścia, bo po prostu zaczniesz widzieć INNĄ rzeczywistość.

Więc tak naprawdę, Twoje myśli nie zmieniają rzeczywistości tylko sprawiają, że widzisz inny, równoległy świat.

Świat wydaje się taki “stabilny” mimo Twoich zmiennych myśli i emocji, ponieważ Twoje najgłębsze przekonania (np. o śmiertelności ciala, czy o tym, że znajdujesz się na Ziemi) pozostają bez zmian w podświadomym umyśle. Równoległe światy do których się „przemieszczasz” są do złudzenia podobne do siebie. Dlatego właśnie zmiany są subtelne.

Na świecie istnieją kultury szamańskie, które kultywują radykalne zmiany między światami. Jednak jeśli szaman zacznie żyć w innym świecie, Ty nic nie zauważysz, bo zostajesz w tym samym Wszelkie zmiany są subiektywne, bo jako antena subiektywnie odbierasz i interpretujesz wibracje zwane rzeczywistością.

Rzeczywistość jest subiektywna. Koncentrując się na czymś zaczynasz odbierać inną rzeczywistość, w której znajduje się coraz więcej tego, na czym się koncentrujesz.

(Jak widzisz, „duchowe” wytłumaczenie jest dużo bardziej „odjechane” i brzmi jak science fiction. Ciekawe ile lat zajmie naukowcom dotarcie do tego wytłumaczenia, które Ci opisałem, a sam dowiedziałem się z pewnego tajemniczego źródła )
Masz moc tworzenia, ale co z nią zrobić?

Skoro świat dostosowuje się do Twoich myśli, to logicznym jest, że im więcej myślisz o tym co chcesz, tym więcej tego dostaniesz.

Czego więc chcesz mieć więcej?

Czy chcesz mieć więcej niebezpiecznych kierowców-wariatów na drogach? Bo jeśli nie, to przestań krytykować i narzekać na kierowców, gdy robią coś nie tak. Koncentrując się na tym tworzysz tego więcej Skoncentruj się np. na tym, że budowane są coraz bezpieczniejsze drogi i projektowane coraz bezpieczniejsze pojazdy.

A może chcesz mieć więcej pieniędzy? W takim razie zauważ jak wiele pieniędzy już masz w życiu. Poczuj się bogaty. Jeśli masz 100zł to mógłbyś sobie za to kupić tyyyle rzeczy. 30 paczek Delicji, 5 fajnych podkoszulków, 10 biletów do kina.

Jasne, możesz się koncentrować na rachunkach. Ale zapytaj siebie: czego chcesz więcej? Pieniędzy w kieszeni czy rachunków? Myśl o pieniądzach Poczuj, że je masz.

Jasne, nie nauczę Cię skutecznego „przyciągania” w jednym artykule. Od tego są książki. To co napisałem jest dopiero wstępem. Oczekuj kolejnych artykułów!
“Czy ja robię prawo przyciągania dobrze?”

Jeśli zmienianie rzeczywistości za pomocą skoncentrowanej uwagi jest dla Ciebie nowe, możesz mieć to pytanie w głowie. “Czy ja to robię dobrze?”

Sporo ludzi robi to źle – np. mimowolnie koncentrując się na długach, mając poczucie braku.

Najlepszym testem na to, czy tworzysz to, co chcesz jest pytanie: “Jak się czuję z tym, na czym się koncentruję?”

Jeśli to, na czym się koncentrujesz wzbudza negatywne emocje, to tworzysz sobie rzeczywistość, której nie chcesz.

Jeśli to, na czym się koncentrujesz wzbudza pozytywne emocje, to tworzysz sobie rzeczywistość, którą chcesz.

To jedno pytanie zawsze pokaże Ci na czym koncentrować swoje myśli, a na czym nie.

Co by było, gdybyś ciągle kierował się w życiu tym jednym pytaniem i koncentrował się tylko na tym, z czym czujesz się dobrze? Stworzyłbyś sobie istny raj!
Czyli mam udawać, że długi i kierowcy-wariaci nie istnieją?

Jeśli istnieją, to nie udawaj. Nie ma sensu zaprzeczać temu, co już stworzyłeś.

Po prostu skoncentruj się na tych aspektach długów, które budzą w Tobie pozytywne emocje. Znajdź te rzeczy w swojej sytuacji finansowej i „sytuacji drogowej”, które budzą pozytywne emocje. Wtedy będziesz miał w życiu coraz więcej pozytywnych emocji.

Długi motywują mnie do szukania jak najlepszej pracy. Kiedyś ta pożyczka, którą teraz spłacam, pozwoliła mi mieszkać w tym cudownym domu. Doceniam ten dom i chętnie za niego zapłacę.

Świadomość, że nie każdemu kierowcy można ufać motywuje mnie, żeby samemu jeździć jeszcze ostrożniej. Jeśli inni kierowcy też są tak zmotywowani, to drogi stają się coraz bezpieczniejsze.

Każda sytuacja ma swoją pozytywną i negatywną stronę. Teraz, gdy już to wiesz, świadomie koncentrację na pozytywnej stronie.


Podziel się
oceń
4
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

bogaty ojciec biedny ojciec

piątek, 14 listopada 2014 10:16

czytam. kasiazka fascynujaca i godna polecenia

Autor:
Robert T. Kiyosaki , Sharon L. Lechter
Wydawnictwo:
Books & Software Co. , Grudzień 2007
ISBN:
978-83-922561-4-4
Liczba stron:
216
Wymiary:
150 x 225 mm
Sprawdź inne tytuły:
Robert T. Kiyosaki , Sharon L. Lechter
Kategorie:
Poradniki > Rodzina
Borykasz się z problemami finansowymi? Twoje zarobki starczają jedynie na skromne życie? Co miesiąc z utęsknieniem wypatrujesz dnia wypłaty? Wiedz, że dzielisz los większości. Możesz jednak szybko znaleźć się wśród mniejszości, która w pełni korzysta z życia. Z poradnika "Bogaty ojciec, Biedny ojciec" dowiesz się, jak sprawić, aby pieniądze pracowały dla ciebie. Zrozumiesz też, dlaczego nie musisz mieć bardzo wysokiej pensji, by stać się zamożnym.

Czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i klasa średnia? Robert Kiyosaki - amerykański inwestor, biznesmen, autor bestsellerowych książek motywacyjnych i edukacyjnej gry planszowej Cashflow - przystępnie pisze o tym, jak odnieść finansowy sukces i zapewnić sobie dostatnie życie. Koncepcje autora okazały się rewolucyjne i wstrząsnęły światem biznesu. Pozycja "Bogaty ojciec, Biedny ojciec" od kilku lat utrzymuje się na szczytach list bestsellerów literatury motywacyjnej. To książka, która uświadamia ludziom ich niewiedzę. Ukazuje prawa rządzące rynkiem, których nie poznamy w szkole czy na studiach. Uzupełnia braki współczesnej edukacji, która przygotowuje dzieci i młodzież do życia w świecie, który tak naprawdę już nie istnieje.ks.jpg

Podziel się
oceń
1
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


sobota, 20 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  80 772  

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Galerie

O mnie

O moim bloogu

"Sukces jest zapisany w marzeniu"

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 80772

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Favore.pl