Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 177 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Zdjęcia w galeriach.


:)

środa, 18 listopada 2009 21:22
Książka odmieniła życie milionów mężczyzn i kobiet, zarówno dorosłych, jak i wkraczających w dojrzałe życie i stworzyła wspaniałe dziedzictwo osiągnięć dokonanych przez dzisiejszych i wczorajszych czołowych działaczy w dziedzinie biznesu, administracji rządowej i życia publicznego.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

:)

środa, 18 listopada 2009 21:20
Bogać się kiedy śpisz  - Opis:
Jak stać się dwa razy lepszym ? w czymkolwiek
tylko chcesz ? w ciągu jednej nocy?*


* Piszę, że tylko dwa razy lepszym, ale są osoby, które stały się nawet dziesięć razy lepsze w ciągu jednej nocy. Oczywiście wykorzystały one potęgę twórczej podświadomości...


Niektórzy ludzie nie mają pojęcia, jaki potencjał w nich drzemie...

Pozwól, że na początek poruszę odrobinę teorii, która jest niezbędna do zrozumienia całości tego, o czym mówię.

Cały nasz umysł jest podzielony na dwie części:


Świadomą

Odbiera ona wrażenia za pomocą zmysłów wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu. Jest bardzo skuteczna w podejmowaniu tysięcy codziennych decyzji. Kiedy wykonujesz jakąkolwiek świadomą czynność ? bierzesz ze stołu ołówek, mówisz do kelnera, dzwonisz do kogoś ? Twoja Świadomość wysyła sygnały do Twojego ciała. Kiedy zaś zasypiasz, Twoja Świadomość także zasypia.


Nieświadomą

Ta druga część umysłu nie śpi nigdy. To jest właśnie Twórcza Podświadomość. Twórcza Podświadomość dosłownie utrzymuje Cię przy życiu. Odpowiada za nieświadome funkcje, takie jak bicie serca i oddychanie. Dla nas jednak najważniejsze jest to, że Twoja Twórcza Podświadomość steruje także Twą osobowością, Twym charakterem, popędami oraz najgłębszymi i najbardziej skrytymi pragnieniami!

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

:)

środa, 18 listopada 2009 21:15

Sekret - Proś a będzie Ci dane - Opis:
To książka dla osób chcących od życia coś więcej, dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju. Książka, z którą powinieneś rosnąć wraz z rosnącym Twoim dobrobytem. Możemy ją przeczytać od deski do deski ale możemy ją też traktować jak doradcę - otwierając na dowolnej stronie w określonych momentach naszego życia, otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej - Abrahama.

Bestseller New York Timesa. Ponad 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy.

Esther i Jerry Hicks amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń. Książka ukazuje się po raz pierwszy w Polsce nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii.

Ich odkrycie jest przekazem channelingowym od Abrahama duchowego podmiotu, który za pośrednictwem małżeństwa Hicks przekazał tę wiedzę całej ludzkości i każdemu z nas.

Państwo Hicks prowadzą otwarte warsztaty w blisko 60 miastach rocznie, wydali dotychczas ponad 700 książek, kaset z nagraniami, płyt CD oraz płyt DVD autorstwa Abraham-Hicks. Ich siłą życiową inspirującą do dalszej pracy jest satysfakcja i wsparcie od czytelników, którzy zrozumieli jak można osiągnąć wszystko czego pragną. Są również inspiracją dla innych, którzy włączają się w nurt popularyzacji ich Prawa przyciągania w Polsce m.in. publikacja Byrne Rhonda Sekret.

Teraz również Ty otrzymujesz źródło wiedzy, dzięki której miliony osób na całym świecie osiągnęło spełnienie swoich marzeń i pragnień.

Nie jest to książka z gotową receptą jest to książką dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju. Jest kluczem do realizacji wszystkich naszych pragnień. Książka, z którą powinniśmy rosnąć wraz z rosnącym, naszym dobrobytem. Możemy ją przeczytać od deski do deski ale możemy też ją traktować jak doradcę w określonych momentach naszego życia otwierając na dowolnej stronie otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej Abrahama.

Kiedy zrozumiesz Prawo Przyciągania już nigdy nie zadziwi Cię to, czego doświadczysz w swoim życiu.

Zatem proś o wszystko, czego potrzebujesz.

Proś świadomie i z radością.

Proś a będzie Ci dane

Książka jest pierwszą z serii Sekret Prawo Przyciągania.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

:)

środa, 18 listopada 2009 21:14
Sekret - Prawo przyciągania - Opis:
Esther i Jerry Hicks jako pierwsi przekazali całemu światu podstawy Sekretu. To oni w jasny i prosty sposób opowiedzieli o najbardziej pożądanym i potężnym Prawie - Prawie Przyciągania. Podobne przyciąga podobne - tę zasadę zna niemal każdy. Czy jednak każdy stosuje ją świadomie? Czy każdy wie, jaką moc posiada? Czy TY wiesz, jak możesz ją wykorzystać?

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że wstałeś lewą nogą i cały dzień się nie kleił, chociaż byłeś maksymalnie skupiony na unikaniu złych rzeczy? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś dlaczego życie jednych przypomina pasmo niekończących się nieszczęść, podczas gdy drudzy opływają w dostatki ciesząc się zdrowym i dostatnim życiem?

Okazuje się, że za wszystko jest odpowiedzialne Prawo Przyciągania jedna z najbardziej fundamentalnych reguł rządzących Wszechświatem. Jego definicja to: podobne przyciąga podobne! Nasza psychika jest bowiem jak magnes myśli, czyny, słowa, emocje wszystko to nie tylko składa się na nasze wnętrze, ale bardziej niż jesteśmy skłonni przypuszczać wpływa na rzeczywistość wokół nas! Rzeczywistość, którą dzięki lekturze tej książki będziesz mógł bez przeszkód kształtować tak, aby spełniała Twoje oczekiwania!

Prawo Przyciągania to praktyczna lekcja świadomego korzystania z potencjału energetycznego podświadomości i kreacyjnej mocy myśli! Każdy z nas ma możliwość ukierunkowania swojej energii na cel, który chce osiągnąć, a praktyczne i przystępne wskazówki podpowiedzą Ci jak tego dokonać! Od Ciebie zależy, czy wykorzystasz szansę jaką daje Ci lektura i przyciągniesz do siebie szczęście, będące w zasięgu Twojej ręki!

Książka jest drugą częścią z serii Sekret Prawo Przyciągania

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

:)

środa, 18 listopada 2009 21:12
Sekret - Potęga Twoich emocji - Opis:
Wykorzystaj Swoje Emocje do Realizacji Pragnień

Czy wiesz jak ważna rolę emocje odgrywają w Twoim życiu? Teraz naucz się je, wykorzystywać do realizacji pragnień. Zacznij świadomie kreować swoje emocje. Dzięki temu staną się one precyzyjnymi wskazówkami. Wykorzystaj je jako drogowskaz w swoim życiu. Każda myśl zawarta w tej książce pomoże Ci lepiej zrozumieć wartość Twojej osoby i pokaże Ci, jakim kluczem otworzysz wrota do realizacji własnych pragnień. Bardzo możliwe, że pomyślisz sobie: Zawsze o tym wiedziałem; ale teraz, wiem o tym na pewno!

Jeśli Miewasz Uczucie Bezsilności i Ogromne Emocje Cię Paraliżują ta Książka Jest Dla Ciebie.

Nauczysz się jak porzucić uczucie bezsilności i zrównoważyć swoje emocje. Książka uświadomi Ci znaczenie każdej emocji z ich bogatego spektrum towarzyszącego Ci każdego dnia, objaśni ich znaczenie, i pokaże jak z nich korzystać. Im bardziej jesteś wzburzony tym większą mocą dysponujesz. Poznaj praktyczne informacje, które możesz niezwłocznie wykorzystać w celu wykreowania więcej tego, czego pragniesz. Czy swoją potęgę umiesz w pełni wykorzystać?

To najbardziej nowatorska i rewolucyjna książka z całej serii Sekret Prawo Przyciągania!

Praca Esther i Jerry Hicks nad Prawem Przyciągania zaskarbiła im międzynarodowe uznanie. W najnowszej książce, Esther i Jerry Hicks korzystają z przełomowych Nauk Abrahama, aby pomóc nam zrozumieć huśtawkę emocjonalną, jakiej doświadczamy każdego dnia.

Książka jest czwartą częścią z serii Sekret Prawo Przyciągania.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

:)

środa, 18 listopada 2009 21:10
Sekret - Potęga świadomej intencji - Opis:
Mówi się, że wystarczy mieć dobre chęci, aby osiągnąć cel, albo po prostu że chcieć to móc. Okazuje się jednak, że same ?dobre chęci? nie zawsze wystarczą i często potrzebna jest wiedza, dzięki której będziemy potrafili odpowiednio ukierunkować nasz potencjał. Potencjał, o którego istnienie nawet siebie byśmy nie podejrzewali, a który tkwi w każdym z nas i należy go jedynie odpowiednio użyć, aby uczynić otaczającą nas rzeczywistość bardziej przyjazną, a siebie szczęśliwszym.

Esther i Jerry Hicks w Potędze świadomej intencji nie tylko odkrywają przed nami zadziwiające możliwości naszego umysłu, ale też na serii praktycznych i przejrzyście opracowanych przykładów ilustrują, jak ich (s)twórczą siłę zastosować do poprawienia sytuacji w życiu osobistym, realizacji marzeń o udanej karierze zawodowej, czy polepszenia kondycji zdrowotnej!

Zmaterializuj swoje plany i zrealizuj marzenia tworząc rzeczywistość według własnych reguł masz gwarancję, że Twoje życie będzie nieprzerwanym pasmem sukcesów!

Książka jest trzecią częścią z serii Sekret Prawo Przyciągania

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

:)

środa, 18 listopada 2009 21:04
 

http://sklep.tarotnet.pl/images/fullsize/48249901338KS.jpgBestseller New York Timesa i USA Today!

Esther i Jerry Hicks odkrywcy Prawa Przyciągania


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

:)

środa, 18 listopada 2009 21:03
Bestseller New York Timesa i USA Today!

Esther i Jerry Hicks odkrywcy Prawa Przyciągania, zapraszają Cię na jedyny w swoim rodzaju kurs osiągania DOBROBYTU. Dziesięciolecia nauczania, którego efektem są setki książek ich uczniów oraz osobiste doświadczenie w osiągnięciu dobrobytu udostępniają właśnie Tobie w swej najnowszej książce. Oto przekazują kwintesencję Prawa Przyciągania ściśle ukierunkowaną na zdobywanie pieniędzy, bogactwa, zdrowia i szczęścia.

Jak osiągnąć wszystko, co tylko jesteś sobie w stanie wyobrazić? To proste. Koncentruj się tylko na tym, co chcesz. Wyobraź sobie siebie jako człowieka zamożnego i cieszącego się stylem życia, który prowadzi. Już dziś wizualizuj widok morza z pokładu swego luksusowego jachtu lub promienie słońca wpadające każdego poranka przez przeszkloną ścianę okazałej willi z widokiem na monumentalne góry.

Chcesz zrozumieć dlaczego inni potrafią tak łatwo zdobyć pieniądze?
Dlaczego inni mogą, a Ciebie dobrobyt omija?
Zasięgnij wiedzy u światowych mistrzów i odkrywców Prawa Przyciągania. Jeśli pragniesz pieniędzy ta wiedza jest na wyciągnięcie ręki w najkrótszej, najbardziej dojrzałej formie.

Ta książka jest jak złota rybka, która spełni każde Twoje życzenie.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

:)

piątek, 13 listopada 2009 20:54
Skuteczna Modlitwa wg. Siedmiu zasad Huny.

       IKE - Świat jest jaki myślisz, ze jest
Ustal przedmiot modlitwy, stwórz dla niego mentalną reprezentacje(obraz, symbol, postawa, słowa).

KALA - Nie ma granic
Połącz się, poczuj(stwórz wyobrażenie, przekonanie), że jesteś nieoddzielony od sił(y) zdolnej spełnić Twoje życzenie (Wyższe Ja, Bóg, Kosmiczna Inteligencja, twoje Otoczenie, Ty sam)

MAKIA - Energia podąża za uwagą
Skup się na sobie(jeśli chcesz to również na otaczającej cię Rzeczywistości- rejonie na który ma działać Twoja modlitwa) Przywołaj w wyobraźni mentalną reprezentację swojego celu.

MANAWA - Teraz jest moment mocy
Zachowaj przytomność i bądź świadom, że jest to magiczna chwila w której spełniają się twoje marzenia, poczuj, że to co robisz jest ważne. (pomoże ci się to skupić)

ALOHA - Kochać znaczy być szczęśliwym z...
Wzmocnij swoje poczucie szczęścia związane z celem. Inne znaczenie słowa ALOHA to "radosne dzielenie się oddechem życia". Oddychaj intensywniej, pełniej, wzmacniając przyjemność płynącą z ciała i odczucie entuzjazmu, euforii, radości.

MANA - Cała moc pochodzi z wnętrza
Poczuj się w bezpośredniej relacji z Twoim celem: nadaj mu znaczenie, np. umieść się w wyobrażeniu pożądanej sytuacji lub wyobraź sobie stapianie się symbolu z Tobą lub skup się na tym, ze przekazujesz go sile zdolnej spełnić swoje życzenie, lub wypromieniowujesz je w świat.

PONO - Skuteczność jest miara prawdy
Działaj:-) Nawet jeśli z początku tym działaniem jest "tylko" powtarzanie modlitwy i oczekiwanie rezultatów.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

w skrócie :)

piątek, 13 listopada 2009 20:44

7 zasad huny

1. IKE - świat jest taki, jaki myślisz, że jest.

Jeśli myślisz ze coś jest trudne lub niemożliwe świat takim to dla Ciebie stwarza, jeśli uważasz, że możesz osiągnąć coś z łatwością, i nie masz nierozpoznanych systemów blokujących, tak właśnie jest.

porada: Myśl pozytywnie w kategoriach w jakich już teraz chciałbyś widzieć swoje życie. Przyjmij wewnętrzną postawę jakbyś już miał to czego chcesz.

2. KALA - nie ma żadnych ograniczeń

To co nas ogranicza jest wytworem naszego umysłu, naszych świadomych bądź podświadomych programów. Nie ma rzeczy niemożliwych, inaczej nadal żylibyśmy w jaskiniach, gdyż Ci co tworzyli postęp robili coś co teoretycznie było nie możliwe.

porada: stwarzaj jeszcze bardziej pozytywne myśli i oczekiwania wobec siebie innych i świata

3. MAKIA - Energia podąża za uwagą

To na czym się skupiasz wzrasta, światu jest obojętne czy to na czym sie skupiasz jest dobre dla Ciebie czy nie. Jeśli chcesz gdzieś dojechać, to zawsze znajdziesz drogę by tam dotrzeć.

porada: koncentruj się na rozwiązaniach nie na problemach, skupiaj się na celu nie rozpraszaj uwagi rzeczami nieistotnymi

4. MANAWA - moment mocy jest teraz

Wszystko co robisz robisz Teraz. Teraz masz moc by pokierować swoim życiem.
To co Teraz siejesz zbierasz. Świat dzieje się Teraz. Teraz wpływasz na wizję swojego świata.

porada: Co masz zrobić jutro zrób dzisiaj, jeśli uważasz, że możesz komuś coś wyjaśnić, pomóc, wybaczyć, zrób to teraz.

5. ALOHA - miłość jest po to, by przynosiła szczęściem

Miłość jest w nas. Miłość nie jest za coś. Miłość jest darem.

porada: Kochaj to co robisz, rób to co kochasz. Kochaj bezwarunkowo.

6. MANA - cała moc pochodzi z naszego wnętrza

Wszystko czego potrzeba to wewnętrzna moc, wiara, cel do którego zmierzasz. Znajdując moc w sobie możesz wesprzeć innych by pomogli Ci w Twoim działaniu lub wesprzeć kogoś w jego działaniu.

porada: Postrzegaj ludzi, Świat i Ducha, jako przyjazne siły wspierające cię w tym, co robisz lub zamierzasz zrobić.

7. PONO - Skuteczność jest miarą prawdy

Jeżeli dane metody, doprowadziły do rezultatów można je uznać za prawdziwe, jednak nie wszystkie metody muszą być skuteczne dla wszystkich.
Jeżeli to co robisz jest skuteczne rób to dalej, jeżeli coś działa korzystaj z tego, jeśli coś nie przynosi rezultatów, znajdź inny sposób.

porada: upewniaj się w słuszności swoich działań i celu, sprawdzaj czy to co robisz przynosi rezultaty, jeżeli nie zmień je.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


sobota, 20 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  80 763  

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Galerie

O mnie

O moim bloogu

"Sukces jest zapisany w marzeniu"

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 80763

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Favore.pl